Nejnebezpečnější zbraň, kterou míříme sami proti sobě je příbor.
Rozmýšlejme dobře, co stojí za to strčit do úst.
.
Máte raději recepty v knižní podobě? Prohlédněte si mou kuchařskou knihu, která se může hodit i do vaší kuchyně. Bude mi velkou ctí pobývat ve Vaší knihovničce :-)

Carlos Santana - Smooth

20. listopadu 2006 v 7:54 | Šárka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Výborný zpěvák-podívejte se na video (Petrushka) Výborný zpěvák-podívejte se na video (Petrushka) | E-mail | 20. listopadu 2006 v 14:15 | Reagovat

A podívejte se také na tento link:

http://www.youtube.com/watch?v=FROlJNDN5x0

V Itálii běží již několikátá řada úspěšné show zvaná Amici, kde se prezentují mladí lidé ve třech disciplínách - zpěv, tanec a herectví. Důležitým faktem je, že nikdo z nich žádný z těchto oborů nestuduje - jsou to tedy naprostí amatéři, jež však mají tuto velkou vášeň pro jednu z výše zmíněných disciplín. Právě tak jako sedmnácitelý středoškolák - Manuel Aspidi. Hned při vstupu do soutěže Amici se rozhodl překvapit všechny svou interpretací známě písně Overjoyed od Stewieho Wandera. Nejen já, ale i ostatní si troufají říci, že píseň v podání Manuela je lepší než originál. A všímejte si také dobře výrazů ve tvářích poroty i samotných konkurentů - jako kdyby se ptali: "Co dělá v této amatérské soutěži? Vždyť je to profesionál." Manuel Aspidi vyzařuje během interpretace této písně neskutečný klid, profesionálnost e lehkost. Na mě opravdu velice zapůsobil, a proto jsem se rozhodla vám "našeho" italského Manuela představit. Jasně, žiji v Itálii, takže jsem na něj i trošku pyšná:-)

2 Pegg Pegg | Web | 20. listopadu 2006 v 18:05 | Reagovat

Také velmi zajímavý odkaz.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama