Nejnebezpečnější zbraň, kterou míříme sami proti sobě je příbor.
Rozmýšlejme dobře, co stojí za to strčit do úst.
.
Máte raději recepty v knižní podobě? Prohlédněte si mou kuchařskou knihu, která se může hodit i do vaší kuchyně. Bude mi velkou ctí pobývat ve Vaší knihovničce :-)

Důležitá zpráva pro mé dcery

12. dubna 2006 v 14:24 | Šárka
Ahoj Petruško & Simonko,
posílám vám pozdravení z mého blogu. Když bude čas, tak vám na této adrese budu nechávat různé rady, které vám snad pomohou, když např. nebudete vědět co vařit, tak zde založím domácí kuchařku s pořádnými fungujícími recepty a popsanými postupy. Budete mít pocit, že vám mamka stojí za zády :-) Petruško, když jseš zatoulaná tak daleko ve světě, nic jiného mi nezbývá, než se naučit vytvořit nějaký pořádný web, který ti bude tak trošku suplovat mou přítomnost. Pro začátek mám odhodlání tyhle stránky vytvořit tak, aby byly funkční a použitelné. Jsem však laik, tak na to potřebuji nějaký čas, ale poslouží to dobré věci. Zatím to vypadá dost hrozně, ale časem přijdu na nějaké ty finesy a trochu to zprofesionalizuji, slibuji. Do konce roku to bude snad ke koukání. Zapiš si tuhle mou adresu a přicházej mě sem navštěvovat. Pa pa mamka, co tě má moc ráda.
A protože vás mám holky rovnou 2, tak doufám, že se tady budu potkávat i se Simonkou :-) Máte příležitost doplnit si kuchařské vzdělání. Co jsme nestihly do dnešních dnů, to se dá s mojí asistencí ještě pohodlně dohonit. Nejlepší je vždycky domácí maminčina kuchyně, tak tady kus mé péče máte. Co s tím provedete je jen na vás. V každém případě vás mám nejraději u svého domácího stolu, ale tak už to bohužel bývá, že přijde den, když se u stolu dětmi obsazená místa uvolní, ony dospějí a my rodiče na ně máme jen pramalý vliv. Když už vás, holky moje, nemohu rozmazlovat domácí maminčinou stravou, musíte se naučit rozmazlovat samy. Ať se vám to daří ... když nebudete vědět jak se to dělá ... najdete to zde ... když bude nejhůř, cestu domů znáte :-) Teplo rodičovské náruče je lepší než pekáč voňavých buchet! Nikdy na to nezapomeňte a vaše židle u mého stolu vám nikdy nikdo neobsadí.

S láskou Vaše mamka

Tak se mi v tom světě neztraťte! Pamatujte si, že pilný žák přeskočí i svého učitele :-)
Ať tahle kuchařka "pro dcery" slouží i všem ostatním, kteří se přijdou právě sem inspirovat.


Dobrý tip: Máte raději recepty v knižní podobě? Prohlédněte si mou kuchařskou knihu, která se může hodit i do vaší kuchyně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Petruska Petruska | E-mail | 12. dubna 2006 v 14:36 | Reagovat

Mami, chci, abys vedela, ze jsem na tebe opravdu pysna. Bohuzel ted nemam moc casu na odpoved - to vis, prace je praci a bez ni nejsou ty kolace, ze? Takze hned, jak budu mit cas, ty tve stranky vice prozkoumam.

Mam te rada, jsi sikovna, jsi ta nejlepsi mama na svete! Proste moje maměnka.

2 Péťa Péťa | E-mail | 6. října 2006 v 12:49 | Reagovat

Ahoj mami, tak jsem po delší době opět zavítala na tvůj blob, musím uznat, že se vizuálně zlepšil a je mnohem osobitější. Ten styl vintage je fajn. Tak si počkám, až se zaplní rubriky recepty, citáty a spol., a hlavně také odkazy. Zatím jsem tam našla pár užitených linků. Mohla bys mi tam přidat další, které se týkají Apetitu atd.? Pan Cuketka je skvělý. A nezapomeň mi objednat ten Apetit - 6ti měsíční výtisk, slíbily jsme si to!

Jedinou radu, nebo vlastně jen takový můj nápad, který se týká tvého blogů - zkus zmenšit písmo textu, je přliš velké, to někdy způsobní nepřehlednost v textu a hlavně nemáš možnost vidět více článků bez sjíždění dolů po stránce. Ale jinak se mi tvůj blog moc líbí a věřím, že jsi právě dostala novou energii na to, abys na něm pracovala. Za čas ale zkus jít dále - mít vlastné internetové stránky. Protože tam už nebudeš omezována šablonamy a předurčenými rubrikami, včetně předem vybranými pozadími. Na tvých vlastních stránkách, které si pomocí nějakého šikovného programu (např. Front Page nebo Office Publisher od Microsoftu) vytvoříš i bez znalosti programování atd., si uděláš vše podle tvých představ. Ale to až jindy, zatím jdeme krok za krokem:-)

Tak mami, pravidelně budu navštěvovat tvé stránky. Měla bys dát tvou adresu i všem tvým známým a kamarádkám, uvidíš, jak se počet návštěvníků rozrostě a to bude i pro ty náhodné jistý podnět k tomu, aby se k diskusi připojili i oni.

Pa, Péťa

3 Péťa Péťa | E-mail | 6. října 2006 v 12:51 | Reagovat

oprava:-) - šablonami

4 Martin Martin | 20. června 2007 v 17:46 | Reagovat

to je bombova komunikace v rodine - pres blog!

5 Šárka Šárka | E-mail | 20. června 2007 v 21:10 | Reagovat

Martin :-) jeden ze způsobů občasné komunikace, proč ne? Každý nemá to štěstí, že má rodinu za rohem. Svět je velikej.

6 Marek Marek | Web | 14. ledna 2015 v 22:05 | Reagovat

Proč nekomunikovat přes blog :) Nakonec jste blog nastartovali opravdu kvalitně a věřím,že vám to opravdu hodně pomohlo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama