Nejnebezpečnější zbraň, kterou míříme sami proti sobě je příbor.
Rozmýšlejme dobře, co stojí za to strčit do úst.
.
Máte raději recepty v knižní podobě? Prohlédněte si mou kuchařskou knihu, která se může hodit i do vaší kuchyně. Bude mi velkou ctí pobývat ve Vaší knihovničce :-)

Duben 2006

Důležitá zpráva pro mé dcery

12. dubna 2006 v 14:24 | Šárka
Ahoj Petruško & Simonko,
posílám vám pozdravení z mého blogu. Když bude čas, tak vám na této adrese budu nechávat různé rady, které vám snad pomohou, když např. nebudete vědět co vařit, tak zde založím domácí kuchařku s pořádnými fungujícími recepty a popsanými postupy. Budete mít pocit, že vám mamka stojí za zády :-) Petruško, když jseš zatoulaná tak daleko ve světě, nic jiného mi nezbývá, než se naučit vytvořit nějaký pořádný web, který ti bude tak trošku suplovat mou přítomnost. Pro začátek mám odhodlání tyhle stránky vytvořit tak, aby byly funkční a použitelné. Jsem však laik, tak na to potřebuji nějaký čas, ale poslouží to dobré věci. Zatím to vypadá dost hrozně, ale časem přijdu na nějaké ty finesy a trochu to zprofesionalizuji, slibuji. Do konce roku to bude snad ke koukání. Zapiš si tuhle mou adresu a přicházej mě sem navštěvovat. Pa pa mamka, co tě má moc ráda.
A protože vás mám holky rovnou 2, tak doufám, že se tady budu potkávat i se Simonkou :-) Máte příležitost doplnit si kuchařské vzdělání. Co jsme nestihly do dnešních dnů, to se dá s mojí asistencí ještě pohodlně dohonit. Nejlepší je vždycky domácí maminčina kuchyně, tak tady kus mé péče máte. Co s tím provedete je jen na vás. V každém případě vás mám nejraději u svého domácího stolu, ale tak už to bohužel bývá, že přijde den, když se u stolu dětmi obsazená místa uvolní, ony dospějí a my rodiče na ně máme jen pramalý vliv. Když už vás, holky moje, nemohu rozmazlovat domácí maminčinou stravou, musíte se naučit rozmazlovat samy. Ať se vám to daří ... když nebudete vědět jak se to dělá ... najdete to zde ... když bude nejhůř, cestu domů znáte :-) Teplo rodičovské náruče je lepší než pekáč voňavých buchet! Nikdy na to nezapomeňte a vaše židle u mého stolu vám nikdy nikdo neobsadí.

S láskou Vaše mamka

Tak se mi v tom světě neztraťte! Pamatujte si, že pilný žák přeskočí i svého učitele :-)
Ať tahle kuchařka "pro dcery" slouží i všem ostatním, kteří se přijdou právě sem inspirovat.


Dobrý tip: Máte raději recepty v knižní podobě? Prohlédněte si mou kuchařskou knihu, která se může hodit i do vaší kuchyně.

Moje historicky první stránky

12. dubna 2006 v 9:47 | Šárka
Pokusím se tyto stránky utvořit pro potěšení a snad i užitek :-) Zatím jen zkouším, jak to jde. Časem přidám něco smysluplnějšího.
Zatím jsem ve fázi: VENI - VIDI - doufám, že se propracuji k "VICI" ! Tak bych si to moc přála.

Dobrý tip: Máte raději recepty v knižní podobě? Prohlédněte si mou kuchařskou knihu, která se může hodit i do vaší kuchyně.